EKOPOL - Przydomowe oczyszczalnie ścieków

99-100 Łęczyca, Bronno 32

24 722... 43 67więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

Oferujemy wysokiej jakości biologiczne i ekologiczne oczyszczalnie ścieków z tworzyw sztucznych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. EKOPOL to rodzinna firma, zapewniająca wysokie standardy pod każdym względem. Jako producent oczyszczalni ścieków działamy od wielu lat, zapewniamy kompleksowe usługi łącznie z montażem i serwisem naszych urządzeń. Dbając o wygodę naszych klientów, proponujemy darmowy transport w całym kraju. Warto zwrócić uwagę na nasze oczyszczalnie ścieków Łódź, które spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa i normy ekologiczne. Posiadamy niezbędne aprobaty, certyfikaty oraz opinie techniczne i atesty. Wszystkie nasze produkty objęte są 10-letnią gwarancją, niezależnie od tego, kto zajmuje się ich montażem. Dbamy przede wszystkim o zadowolenie naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Oferta EKOPOL obejmuje:
•    BIO-HYBRYDA – Nowoczesne oczyszczalnie biologiczne, których funkcjonowanie oparte jest o złoże biologiczne, system napowietrzający oraz osad czynny.
•    BIO-OSAD – oczyszczalnie biologiczne, których praca oparta jest o układ napowietrzający oraz osad czynny.
•    Oczyszczalnie ekologiczne – są to wielokomorowe osadniki gnilne, które posiadają wbudowany separator tłuszczu.
•    Zbiorniki bezodpływowe – idealnie nadają się do gromadzenia ścieków socjalno-bytowych, a także przemysłowych.
•    Akcesoria – bogaty zbiór elementów, które posiadają szerokie spektrum zastosowań.

EKOPOL to firma z wieloletnią tradycją. Działamy na rynku już od ponad dziesięciu lat i mamy na swoim koncie wiele sukcesów i osiągnięć. Jesteśmy liderem na polskim rynku, jeśli chodzi o sektor rozwiązań dla zagospodarowania ścieków gospodarczo-bytowych oraz przemysłowych. Nieustannie poszerzamy i udoskonalamy swoją produkcję, by zaoferować naszym klientom najwyższą jakość i świetne standardy.
Dbamy o niepowtarzalną atmosferę w naszej działalności. EKOPOL to firma rodzinna, co gwarantuje doskonałe perspektywy w przyszłości. Wszystkie nasze prace wykonywane są z zaangażowaniem i z myślą o kolejnych pokoleniach, co doskonale wpisuje się w trendy europejskie, jeśli chodzi o rozwój przedsiębiorstw. Posiadamy doskonale wykwalifikowaną i rzetelną kadrę zarządzającą, administrację i produkcję, a także solidnych kierowców oraz przebojowych dystrybutorów. To wszystko gwarantuje nam sukces, a klientom pełne zadowolenie.
Każdy z naszych pracowników doskonale orientuje się w temacie, jakim są oczyszczalnie ścieków Łódź i jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania czy wątpliwości, wyjaśnić mechanizmy działania, pomoże przejść przez formalności, dzięki czemu realizacja inwestycji nie będzie żadnym problemem. Zachęcamy zatem do kontaktu z naszą firmą.
Nasi klienci są dla nas najważniejsi, dlatego zapewniamy pełne wsparcie techniczne i merytoryczne przez cały okres współpracy. Z chęcią podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także poznamy Państwa opinie. Każdemu klientowi zapewniamy profesjonalne doradztwo, a także montaż i bezpłatną dostawę urządzeń w całej Polsce.
Stawiamy na wysoką jakość. Nasze oczyszczalnie ścieków Łódź wykonane są z wykorzystaniem technologii laminatów poliestrowych, a więc z żywic poliestrowych oraz trwałego włókna szklanego. Dzięki temu zbiorniki są solidne i przetrwają nawet kilkadziesiąt lat! Oprócz tego charakteryzują się wysokim stopniem szczelności oraz doskonałą odporność na działanie substancji chemicznych i inne czynniki zewnętrzne.
EKOPOL to najwyższe standardy. Dba o to doskonale nasz specjalny dział kontroli produkcji, który sprawdza wszelkie parametry naszych produktów, jak szczelność czy jakość wykonania oraz ciągłość powłok, by produkt końcowy, jaki dotrze do klienta końcowego, był doskonały.

Kontakt

99-100 Łęczyca,
Bronno 32

24 722... 43 67więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.ekopol.pl


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd